flag
Po-Pá: 7:00 - 17:00
+420 491 481 298
Pozadí pro desktop

Systém DuoMAG XT

DuoMAG XT je výkonný a flexibilní magnetický stimulátor konstruovaný pro snadné použití ve výzkumu a klinických scénářích. Systém může být ovládán přímo z cívky, přes PC nebo pomocí integrované DuoMAG dotykové obrazovky. Hlavní výhodou magnetického stimulátorů DuoMAG je možnost jednoduchého propojení s dalšími systémy DEYMED, jako jsou TruScan EEG a TruTrace EMG/EP. Plná kompatibilita systémů významně rozšiřuje možnosti aplikace. Magnetický stimulátor DuoMAG je nabízen v několika konfiguracích vhodných pro různá využití. MagTower výrazně snižuje obtížnost držení a polohování těžkých magnetických cívek.

Cívka 70BF - Cool

Technické přednosti DEYMED

Výkonný systém Schopný intenzivních vysokofrekvenčních protokolů pro nejsložitější klinické, psychiatrické a výzkumné použití. DuoMAG XT-100 při frekvenci 100 Hz dosahuje intenzity 45%.
Vyvážený držák cívky Konfigurace MagTower s inovativním vyvažovaným polohovacím ramenem a automatickým zamykáním polohy, značně snižuje úsilí potřebné k nalezení a zafixování pozice Deymed cívek.
Chlazená cívka Při použití s chlazenou cívkou, je možné používat intenzivní protokoly TBS celý den bez rizika přehřátí cívky, díky dvojitým ventilátorům nebo kapalinovému chlazení a pokročilému návrhu cívky. Lehký a bezúdržbový design.
Vícesystémová integrace Integrace klinického EMG nebo EEG systému DEYMED jako rozšířená konfigurace například pro EMG/MEP nebo zobrazení EEG signálů. Zesilovače jsou speciálně určené k eliminaci artefaktů při TMS stimulaci.
Rozhraní dotykové obrazovky V kombinaci s intuitivním softwarem zajišťuje snadné použití. Dotykové rozhraní postavené na systému Windows, umožňuje integraci produktů třetích stran, jako je neuro-navigace.
Vlastní editor protokolů Editor vlastních protokolů umožňuje uložení jakéhokoliv návrhu, včetně stimulačních sekvencí, stimulace Theta Burst (iTBS-cTBS) a změn stimulační intenzity.

Nový systém chlazení cívek DuoMAG

 • Unikátní systém chlazení cívky na bázi kapaliny zajišťuje nepřetržitou stimulaci i pro ty nejnáročnější protokoly.
 • Systém kombinuje kompaktní chladicí jednotku s různými typy cívek, speciálně navrženými pro opakovanou stimulaci.
 • Odolné cívky bez jakýchkoli čítačů pro omezení životnosti cívky.
 • Automaticky řízené a tiché chladicí provedení pro minimální hlučnost. Integrované senzory chrání cívku před přehřátím a regulují intenzitu chlazení.
 • Chladicí systém DuoMAG lze přidělat na jakýkoli DuoMAG rTMS systém. Speciálně navržené konektory zajišťují snadnou a rychlou výměnu cívky bez použití nářadí.
Nový systém chlazení cívek DuoMAG

Přednosti systému

 • Editor vlastních protokolů umožňuje uložení jakéhokoliv návrhu, včetně stimulačních sekvencí, stimulace Theta Burst (iTBS-cTBS) a změn stimulační intenzity.
 • Vozík MagTower s inovativním balančním polohovacím ramenem a automatickým zamykáním polohy, výrazně snižuje úsilí potřebné k nalezení správné polohy cívky a její fixace.
 • Integrace klinických EMG nebo EEG systémů DEYMED jako rozšířená konfigurace například pro EMG/MEP nebo zobrazení EEG signálů.
 • Dotykové uživatelské prostředí pro sytém Windows, umožňující snadnou integraci programů jako jsou neuro-navigace třetích stran.
 • Ovládání intenzity stimulace a tlačítko Start-Stop přímo na cívce pro snadné nastavení.
 • Konfigurace s pojízdným stolkem pro snadný přesun a manipulaci s magnetickým stimulátorem.
 • V kombinaci s aktivní chlazenou cívkou 70BF-Cool, je možné používat intenzivní protokoly TBS celý den bez rizika přehřátí cívky díky dvojitým ventilátorům a speciálnímu designu.
Stimulátor

Komfortní ovládání cívky

Cívky DEYMED mají zabudované ovládací prvky pro jednoduché nastavení intenzity a spuštění stimulace. To umožňuje obsluze plnou kontrolu stimulace bez nutnosti odvrácení pozornosti k externím panelům nebo spouštěcím mechanismům. Díky tomu dokáže magnetický stimulátor snadno obsluhovat pouze jedna osoba.

Komfortní ovládání cívky

Kompatibilní cívky

Seznam nejprodávanějších cívek.
Pro kompletní seznam všech nabízených cívek nás kontaktujte.

Shape

Handle

Cooling

Placebo

Stimulator compatibility

Cívka - 60BF-LQC

60BF-LQC

Osmičková cívka 60 mm s ovládacími prvky a chladící tekutinou

Typické použití:
Přesná kortikální stimulace, využití hlavně pro rTMS.

Cívka - 70BF-LQC

70BF-LQC

Osmičková cívka 70 mm s ovládacími prvky a chladící tekutinou

Typické použití:
Přesná kortikální stimulace, využití hlavně pro rTMS.

Cívka - 70BFX-LQC

70BFX-LQC

Překrytá osmičková cívka 70 mm

Typické použití:
Cílená dlouhodobá kortikální stimulace, zejména pro rTMS. Více pohodlí pro pacienta díky konstrukci cívky.

Cívka - 90BFVT-LQC

90BFVT-LQC

Osmičková cívka 90 mm ve tvaru "V" s úhlem 120°

Typické použití:
Hluboká stimulace.

Cívka 70BF - Cool

70BF-Cool

Osmičková cívka 70 mm s chladicími ventilátory

Typické použití:
Cílená dlouhodobá kortikální stimulace, zejména pro rTMS. Cívku lze upnout na vyvážené aretovatelné rameno v konfiguraci systému na stolku MagTower.

Cívka 70BF - Cool

70BFP-Cool Placebo

Osmičková placebo cívka 70 mm s nastavením intenzity a spuštěním stimulace a aktivním vzduchovým chlazením speciálně navržena pro zaslepené studie.

Cívka - 70BF

70BF

Osmičková cívka 70 mms nastavením intenzity a spuštěním stimulace.

Typické použití:
Přesná kortikální stimulace, využití hlavně pro rTMS.

Cívka - 70BFP Placebo

70BFP Placebo

Osmičková placebo cívka 70 mm s nastavením intenzity a spuštěním stimulace speciálně navržena pro zaslepené studie.

Cívka - 50BF

50BF

Osmičková cívka 50 mm s nastavením intenzity a spuštěním stimulace.

Typické použití:
Přesné cílená stimulace, zejména pro rTMS. Vhodná pro párovou stimulaci dvěma cívkami najednou vzhledem k menšímu rozměru cívky.

Cívka - 120BFVT

120BFVT

Osmičková cívka 120 mm ve tvaru "V" s úhlem 100°

Typické použití:
Hluboká spinální stimulace.

Cívka 50BF T-shaped

50BFT

Osmičková cívka 50 mm s kolmým držadlem a ovládáním spuštění stimulace.

Typické použití:
Přesné cílená stimulace, zejména pro rTMS. Vhodná pro párovou stimulaci dvěma cívkami najednou vzhledem k menšímu rozměru cívky.

Cívka - 30BFT

30BFT

Osmičková cívka 30 mm s kolmým držadlem

Typické použití:
Přesně cílená stimulace.

Cívka - 100R

100R

Kruhová cívka 100 mm s nastavením intenzity a spuštěním stimulace.

Typické použití:
Stimulace periferních nervů nebo kortikální stimulace.

Cívka - 125R

125R

Velká kruhová cívka 125 mm s nastavením intenzity a spuštěním stimulace.

Typické použití:
Spinální stimulace.

Konfigurace

MagTower

Unikátní pojízdný stolek MagTower je vybaven inovativním vyváženým ramenem pro držení stimulační cívky. Toto řešení kompenzuje hmotnost stimulační cívky a významně usnadňuje práci, takže uživatel nemusí namáhavě držet cívku v požadované pozici, obzvláště při hledání motorického prahu. Systém nabízí jednoduché aretování pozice stimulační cívky pomocí pedálu. Dotykové rozhraní nabízí funkce navržení stimulačních protokolů a dále vizualizaci MEP pomocí EMG modulu.

MagTower

MagCart

Konfigurace na pojízdném stolku MagCart umožňuje bezproblémové převážení nebo posun magnetického stimulátoru a zabírá minimum místa. Aretovatelné kloubové rameno umožňuje rychlou fixaci pozice stimulační cívky. MagCart může být doplněn o dotykovou obrazovky se softwarem pro snadné ovládání systému.

MagCart

Desktop

Kompaktní verze DuoMAG XT je určena pro pevná stanoviště bez nutnosti časté manipulace.

Desktop

Please note that this product may not be approved by regulatory authorities in your country/region. For more information, please consult with us or our distributor.

*For users in the USA: Product is considered an investigational device. Limited by Federal (or United States) Law only to investigational use.

Příslušenství

Dodáváme také příslušenství pro naše systémy.

Na našem e-shopu si můžete pořídit kompletní sortiment příslušenství pro EEG, EMG, PSG a BFB.
Přejít do e-shopu

Technická specifikace

Typ XT-10 XT-35 XT-100 XT R Nový produkt
Režimy stimulace Bifazický, repetitivní Bifazický, repetitivní, burst Bifazický, repetitivní, burst Bifazický, repetitivní, burst
Rozměry 49 cm x 16cm x 38 cm 49 cm x 16 cm x 38 cm 49 cm x 16 cm x 38 cm 49 cm x 25 cm x 38 cm
Váha 17 kg 17,5 kg 17,5 kg 26 kg
Maximální frekvence stimulace 10 Hz 35 Hz 100 Hz 100 Hz
Minimální Inter-Train Interval 100 ms 29 ms 10 ms 10 ms
Šířka pulzu 290 μs 290 μs 290 μs 290 μs
Kompatibilní cívky cívky DEYMED cívky DEYMED cívky DEYMED cívky DEYMED
Napájení 100-240Vac 50/60 Hz 100-240Vac 50/60 Hz 100-240Vac 50/60 Hz 100-240Vac 50/60 Hz
Synchronizace TTL vstup/výstup a/nebo USB TTL vstup/výstup a/nebo USB TTL vstup/výstup a/nebo USB TTL vstup/výstup a/nebo USB
Komunikace Vzdálené ovládání přes USB, ovládání na cívce Vzdálené ovládání přes USB, ovládání na cívce Vzdálené ovládání přes USB, ovládání na cívce Vzdálené ovládání přes USB, ovládání na cívce

Hodnotu motorického prahu (MT) lze nalézt zpravidla při <47% intenzitě stimulace pro většinu populace (>90%) na všech typech DuoMAG. DuoMAG XT-100 dosahuje při frekvenci 100 Hz intenzity 45%. Srovnatelné přístroje běžně dosahují při frekvenci 100 Hz intenzity pouze 30%.