flag
Po-Pá: 8:00 - 17:00
+420 491 481 298
Pozadí pro desktop

Pokročilý systém Biofeedback je určený pro klinické specialisty, kteří chtějí používat nejvyšší standard pro neuroterapii a Brainfeedback.

Systém BrainFeedback

Rozhraní systému BrainFeedback 2 přináší 3D hry specializovaně vyvinuté pro neurofeedback, reporty s trendovými grafy a pokročilé nástroje pro správu a nastavení protokolů, stejně jako Z-Score traning.

Brainfeedback Hlavice

Technické přednosti DEYMED

Bateriový provoz Provoz na baterie spolu s inteligentním systémem dobíjení přináší nejvyšší dostupnou kvalitu signálu. Bateriový provoz během snímání signálu prokazatelně redukuje množství artefaktů a rušení. Vysokokapacitní baterie dovolují ambulatorní provoz ve snímacím režimu až 72 hodin na jedno nabití.
Optická izolace Optická izolace výrazným způsobem vylepšuje kvalitu signálu a bezpečnost pacienta. Funkce optické izolace, spojená s dlouhou životností baterií, nabízí špičkovou technologii pro pořizování EEG záznamů.
Vysoká vzorkovací frekvence Systém DEYMED navržený s technologií digitálního signálového zpracování dokáže vzorkovat signál s frekvencí až 6000 Hz na jednom kanálu. Díky digitálnímu zpracování lze jednotlivé parametry libovolně měnit v reálném čase.
Systém Click N' Go Univerzální použití všech zařízení je zajištěno díky systému Click N' Go. Jedním klinutím jednoduše odpojíte hlavici od pojízdného stolku a připojíte k notebooku. Díky tomuto systému nemusíte volit mezi nemocničním stolkem nebo přenosným systémem. Můžete mít 2 systémy v 1.
Online kontrola impedancí Systém „Always on impedance“ neustále monitoruje stav impedancí a zobrazuje jejich hodnotu na během nahrávání. Hodnoty impedance jsou navíc ukládány spolu se snímaným signálem pro dodatečnou kontrolu během vyhodnocení záznamu.

Systémové funkce

 • Sluchová a vizuální zpětná vazba s nastavitelným prahem
 • Specializované 3D hry pro neurofeedback
 • Multi-parameter DVD Feedback
 • Vícekanálový editor reportů
 • 6 nastavitelných oken pro různá signálová pásma
 • FFT spektrální zobrazení
 • Z-Score protokoly
 • Přizpůsobitelné trendové grafy
 • Možnost pauzy a pokračování během tréninku
 • Podpora Uni-polarních, Bi-polarních a Koherentních protokolů
 • Snadné použití přednastavených protokolů
BFB hlavice s Laptopem

Softwarové funkce

Software Brainfeedback

Rozhraní Brainfeedback je navrhnuto pro snadné používání, a to i pro začátečníky. Všechny ovládací prvky jsou dostupné na jediném panelu obrazovky. Intuitivní software umožňuje na rozdíl od jiných systémů okamžité použít bez nutnosti složitých školení a tréninků. Jednoduché a přehledné uspořádání obrazovky umožňuje obsluze plně se soustředit na potřeby klienta.

Software Brainfeedback

DVD Multi-parameter a Lineární Feedback

Představuje první DVD Neurofeedback systém, který má nezávislé filtry až pro tři EEG a artefaktní pásma, stejně jako lineární změnu efektu filtru ve chvíli, kdy se pacient blíží nebo vzdaluje nastavenému cíli .

DVD Multi-parameter a Lineární Feedback

Automatické Grafy Trendů

Všechna data klienta jsou automaticky ukládána do integrované databáze, včetně výsledků, dat EEG, výkonu pro každé pásmo, procent odměn, oblastí a Z-Score dat. Zobrazení všech informací můžete pouhým stisknutím tlačítka v grafickém systému, který byl navržen ve spolupráci s Dr. Joelem Lubarem, jedním z předních průkopníků neurofeedbacku.

Automatické Grafy Trendů

Vlastní 3D hry

pro systém BrainFeedback 2 můžete využít více než 27 speciálně navržených 3D her, která byly vyvinuty pro potřeby neurofeedback vyšetření.

Vlastní 3D hry

Konfigurace

FlexiCart BFB

FlexiCart s integrovaným počítačem, Click N' Go systémem a 2 nebo 4 kanálovou Brainfeedback hlavicí připojenou přes optický kabel.

FlexiCart BFB

Přenosné BFB

Notebook s Click N' Go 2 nebo 4 kanálovou BrainFeedback hlavicí připojenou přes optický kabel.

Přenosné BFB

Tento produkt není dostupný k prodeji na klinickém trhu v USA a Kanadě. Pro více informací o výzkumném využití, nás neváhejte kontaktovat.

Technická specifikace

Produktová specifikace Hlavice
Počet kanálů 2 nebo 4
Analogová vzorkovací frekvence 256 Hz na kanál
Vzorkovací frekvence uložených dat 256 Hz
Šířka pásma (+0 - 1 dB) 0,3-70 Hz na kanál
Analogová časová konstanta 0,5 s
Maximální vstup DC offset ± 240 mV
IMR 140 dB
Přesnost měření napětí ± 2 %
Měřitelná přechodová impedance 1 - 50 kΩ
Zdroj napájení 3,7 V 1800 mAh baterie
Rozměry (Š x V x D) 90 mm x 47 mm x 140 mm

Příslušenství

Stáhněte si katalog Deymed příslušenství 2018 v PDF formátu z odkazu vpravo.

Můžete si také objednat jakékoliv příslušenství ze seznamu v našem Eshopu.