flag
Po-Pá: 7:00 - 17:00
+420 491 481 298
Pozadí pro desktop

Pokročilý systém Biofeedback je určený pro specialisty, kteří chtějí používat nejvyšší standard pro neurotrénink a Brainfeedback.

Systém BrainFeedback

Rozhraní systému BrainFeedback 2 přináší 3D hry specializovaně vyvinuté pro neurofeedback, reporty s trendovými grafy a pokročilé nástroje pro správu a nastavení protokolů, stejně jako Z-Score trénink.

Brainfeedback Hlavice

Technické přednosti DEYMED

Bateriový provoz Provoz na baterie spolu s inteligentním systémem dobíjení přináší nejvyšší dostupnou kvalitu signálu. Bateriový provoz během snímání signálu prokazatelně redukuje množství artefaktů a rušení. Vysokokapacitní baterie dovolují ambulatorní provoz ve snímacím režimu až 72 hodin na jedno nabití.
Optická izolace Optická izolace výrazným způsobem vylepšuje kvalitu signálu a bezpečnost pacienta. Funkce optické izolace, spojená s dlouhou životností baterií, nabízí špičkovou technologii pro pořizování EEG záznamů.
Vysoká vzorkovací frekvence Systém DEYMED navržený s technologií digitálního signálového zpracování dokáže vzorkovat při velmi vysokých vzorkovacích frekvencí a zároveň měnit libovolný parametr digitálně. DSP nabízí mnoho výhod oproti standardnímu analogovému zpracování.
Systém Click N' Go Univerzální použití všech zařízení je zajištěno díky systému Click N' Go. Jedním klinutím jednoduše odpojíte hlavici od pojízdného stolku a připojíte k notebooku. Díky tomuto systému nemusíte volit mezi nemocničním stolkem nebo přenosným systémem. Můžete mít 2 systémy v 1.
Online kontrola impedancí Systém „Always on impedance“ neustále monitoruje stav impedancí a zobrazuje jejich hodnotu během nahrávání. Hodnoty impedance jsou navíc ukládány spolu se snímaným signálem pro dodatečnou kontrolu během vyhodnocení záznamu.

Systémové funkce

 • Sluchová a vizuální zpětná vazba s nastavitelným prahem
 • Specializované 3D hry pro neurofeedback
 • Multi-parameter DVD Feedback
 • Vícekanálový editor reportů
 • 6 nastavitelných oken pro různá signálová pásma
 • FFT spektrální zobrazení
 • Z-Score protokoly
 • Přizpůsobitelné trendové grafy
 • Možnost pauzy a pokračování během tréninku
 • Podpora Uni-polarních, Bi-polarních a Koherentních protokolů
 • Snadné použití přednastavených protokolů
BFB hlavice s Laptopem

Softwarové funkce

Software Brainfeedback

Rozhraní Brainfeedback je navrhnuto pro snadné používání, a to i pro začátečníky. Všechny ovládací prvky jsou dostupné na jediném panelu obrazovky. Intuitivní software umožňuje na rozdíl od jiných systémů okamžité použít bez nutnosti složitých školení a tréninků. Jednoduché a přehledné uspořádání obrazovky umožňuje obsluze plně se soustředit na potřeby klienta.

Software Brainfeedback

DVD Multi-parameter a Lineární Feedback

Představuje první DVD Neurofeedback systém, který má nezávislé filtry až pro tři EEG a artefaktní pásma, stejně jako lineární změnu efektu filtru ve chvíli, kdy se pacient blíží nebo vzdaluje nastavenému cíli .

DVD Multi-parameter a Lineární Feedback

Automatické Grafy Trendů

Všechna data klienta jsou automaticky ukládána do integrované databáze, včetně výsledků, dat EEG, výkonu pro každé pásmo, procent odměn, oblastí a Z-Score dat. Zobrazení všech informací můžete pouhým stisknutím tlačítka v grafickém systému, který byl navržen ve spolupráci s Dr. Joelem Lubarem, jedním z předních průkopníků neurofeedbacku.

Automatické Grafy Trendů

Vlastní 3D hry

pro systém BrainFeedback 2 můžete využít více než 27 speciálně navržených 3D her, která byly vyvinuty pro potřeby neurofeedback vyšetření.

Vlastní 3D hry

Konfigurace

FlexiCart BFB

FlexiCart s integrovaným počítačem, Click N' Go systémem a 2 nebo 4 kanálovou Brainfeedback hlavicí připojenou přes optický kabel.

FlexiCart BFB

Přenosné BFB

Notebook s Click N' Go 2 nebo 4 kanálovou BrainFeedback hlavicí připojenou přes optický kabel.

Přenosné BFB

Please note that this product may not be approved by regulatory authorities in your country/region. For more information, please consult with us or our distributor.

Please note that this product may or may not be classified as medical device in your country/region..
*For users in the USA: This product is not available for sale in the United States.
*For users in the EU: This product is not classified as medical device and cannot be used for any diagnosis or treatment.

Příslušenství

Dodáváme také příslušenství pro naše systémy.

Na našem e-shopu si můžete pořídit kompletní sortiment příslušenství pro EEG, EMG, PSG a BFB.
Přejít do e-shopu

Technická specifikace

Produktová specifikace Hlavice
Počet kanálů 2 nebo 4
Analogová vzorkovací frekvence 256 Hz na kanál
Vzorkovací frekvence uložených dat 256 Hz
Šířka pásma (+0 - 1 dB) 0,3-70 Hz na kanál
Analogová časová konstanta 0,5 s
Maximální vstup DC offset ± 240 mV
IMR 140 dB
Přesnost měření napětí ± 2 %
Měřitelná přechodová impedance 1 - 50 kΩ
Zdroj napájení 3,7 V 1800 mAh baterie
Rozměry (Š x V x D) 90 mm x 47 mm x 140 mm